ЗАМОВЛЕННЯ: (067) 728-25-30 АБО Ж ЗРОБІТЬ ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯЗАМОВИТИ СТОЛИК ОНЛАЙН Замовити бізнес-ланч онлайн

Про нас

Наша філософія

Англійський стиль завжди був у моді. Протягом століть англійці задавали тон усьому світу – і у моді, і у кухні, і у манерах. Англійський стиль – це ідеальне поєднання витриманості та вишуканості. Ресторан у цьому стилі – це ідеальний заклад на всі випадки життя. І справді у англійському ресторані чудово випити філіжанку кави за газетою, приємно провести побачення, затишно посидіти з друзями і дуже зручно провести ділову зустріч.

1146563

Чи ж такий заклад у нашому місті? Так, і назва його промовиста – «Черчіль»! Ресторан носить ім’я всесвітньовідомого британця –прем’єр-міністра,  таланта, філософа, чиї цитати постійно на слуху. І, варто зауважити, що цей заклад «тримає марку».

У затишних залах шалений плин сучасного життя ніби сповільнюється. Тут так приємно вести неспішні бесіди , смакуючи розкішне меню. До речі, англійська кухня характерна своєю простою, натуральністю і ситністю. У меню щоразу з’являються якісь новинки, аби здивувати постійних відвідувачів. Меню, звісно, велике і різноманітне. Тут знайдуть для себе улюблений смаколик і вегетаріанці, і ті, хто сидить на дієті, і діти, і любителі солодкого – словом, усі і кожен.

1146564

Однак є два фірмових шедеври, заради яких у «Черчіль» повертаються знову і знову. Перший – це м’ясо від шеф-повара – величезне блюдо із овочами гриль та трьома видами вишуканого м’яса (особливості приготування тримаються у суворій таємниці, тому навіть не намагайтесь розгадати її – а просто насолоджуйтесь смаком справжньої англійської кухні). А любителі солодкого (та і навіть ті, хто досі не вважали себе любителями усіляких пудингів, цукерок та тістечок) назавжди «закохаються» у елегантний шоколадний десерт, що відомий у світі під назвою «лавакейк». Це ароматний  шоколадний пудинг із гарячим рідким шоколадом всередині, що подається із морозивом.

Якщо ж Ви все-таки не можете собі дозволити «випасти» на кілька годин із шаленої круговерті свого життя, однак хочете посмакувати  кулінарними вигадками ресторану «Черчіль» – замовляйте бізнес-ланч! Доставка всього за годину, у бізнес-меню  – перше, друге (рис із рибою, або паста із тефтелями, або картопля із відбивною), салатик, і, звісно, десерт (кексик або морозиво).

1146562

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. При першому відвідуванні клієнт отримує 10% знижки, а далі по  системі накопичення можна отримати знижку 15% і вище.

У ресторані  постійно лунає жива музика, причому довше, ніж у будь-кому закладі нашого міста. Святкування тут буде справді приємним і душевним!

Якщо Ви хоча б один раз відвідаєте ресторан «Черчіль» – то з першого погляду і назавжди закохаєтесь у англійський стиль і у англійську кухню. Ви будете повертатись сюди знову і знову! Не вірите? Тоді спробуйте!

Чекаємо Вас за адресою: вул. Бродівська, 5А, тел. (0352)43-43-42

Полюбіть «Черчіль»так, як любимо його ми!